Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 28.01.2020, 02:30

Наша адреса


Хмельницька область,
Деражнянський район,
с. Яблунівка,
вул. Шкільна 10


тел. (03856) 9-71-91
E-mail: yablunivka_zosh@i.ua

Ми у соцмережах
Вконтакті   Фейсбук
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 717
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Архів записів

Обрії нашої школи

Обрії Яблунівської школи

 

                                                                                                                         Яблунівка –це найкраще місце в світі,

                                                                                                                         Це простори, і ставочки, і сади....

                                                                                                                         Ходять в школу тут найщасливіші діти,

                                                                                                                         в рідну школу, де навчаюсь я і ти.

                                                                                                                       ( З гімну школи )

 

Серед мальовничої подільської природи купається в садках село Яблунівка. В селі знаходиться  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. В мікрорайон школи входять села Буцнева, Шарки, Слобідка – Шелехівська.

Приміщення школи побудовано в 1967 році для восьмирічної школи, згодом вона стала дев’ятирічною.  В вересні 2003 року розпорядженням Деражнянської райдержадміністрації    № 327/03 школу було реорганізовано з школи І-ІІ ступенів в школу І-ІІІ ступенів.

1 вересня 2006 року введено в дію нову добудову школи на 4 класні кімнати та газову котельню за рахунок Українського Фонду соціальних інвестицій. Загальна вартість мікропроекту 730 тис. гривень. В межах мікропроекту придбано шкільні меблі на суму 56317 гривень, лабораторні столи, холодильник, електроплиту для шкільної їдальні, спортивне обладнання (м’ячі, мати, палатки), обладнано комп’ютерний клас.

Нині в школі функціонують кабінети: географічний, інформатики, української мови і літератури, математичний, біології і хімії, технічної праці, бібліотека, ігрова, спальня для першокласників, їдальня, спортивний зал, ігрова площадка, ігровий майданчик.

В даний час в школі навчається 142 учні в 11 класах, працює 21 вчитель і 11 чоловік техобслуговуючого персоналу.

Керівництво школою здійснюють: директор – Фещук П.Д., заступник з НВР – Шістка Л.С.

Серед вчителів:  

 Спеціаліст вищої категорії – 4

      Спеціаліст першої категорії – 5

      Спеціаліст другої категорії – 4

      Спеціаліст                          -    2

      15 тарифний розряд          - 3

     „Старший вчитель”       - 3 ( Маліванчук Т.І., Гармазій В.М., Храбуст Г.М.)

    „ Вчитель – методист”   - 2 ( Фещук П.Д., Марчук Г.Л.)

      В школі впроваджено допрофільну освіту та профільне навчання, так в 8 класі обрано математичний профіль, в 9 - спортивний. 10 клас навчається за філологічним профілем, а 11 – за природничим.

Школа працює по напряму «Школа сприяння здоров’ю»,  поглиблено вивчається у 9 класі фізична культура. Учнівська футбольна команда є багаторазовим переможцем та призером серед шкіл району. Призові місця маємо з шахів, тенісу, окремих видів бігу, пішохідного туризму.

        Аналіз підсумків роботи за 2008-2009 на­вчальний рік показав, що в шкільному колекти­ві панує здорова атмосфера, яка дозволяє добре працювати та отримувати відповідні результа­ти. Це наслідок спільної роботи вчителів, учнів, батьків. Наші учні стали переможцями II (економіка, 3-є місце – вчитель Фещук П.Д., українська мова, 3-є місце – вчитель Маліванчук Т.І., технічна праця, два перші місця –  читель Гармазій В.М.  та III ( технічна праця, 3-є місце – вчитель Гармазій В.М.) турів шкільних олімпіад. Вчителі школи є постійними учасниками районного ( Марчук Г.Л., Фещук П.Д., Мазур В.М., Маліванчук Т.І., Шістка Л.С., Гармазій В.М.) та обласного ( Марчук Г.Л., Гармазій В.М.) ярмарку  педідей. Школярі брали участь майже у всіх конкурсах та змаганнях, які проводило обласне управління та відділ освіти. Активною була позакласна робота з учнями у Всеукраїнській туристично-краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Кра­са і біль України», за що отримали відзнаки.

Досягнення нашої спільної роботи показали, що ми готуємо молодь, яка зможе завтра знайти собі місце в нашому суспільстві і вносити свої позитивні зміни.

Створення умов для нормальної діяльності школи - дуже багатостороннє, складне завдан­ня дирекції школи. Коли  добре вирішується це складне завдання, тим є більше законних прав до всіх працівників школи, зокрема й до учнів - це давати найбільшу віддачу від пра­ці педагогам, а учням добре вчитися. Від умов праці та навчання залежить не тільки продук­тивність та якість праці, не тільки морально-психологічний клімат у шкільному колективі, а в більшості випадків також здоров'я та життя.

Протягом останніх  ро­ків за підсумками підготовки до нового навчаль­ного року наша школа визнана як найкраща. В ході планування роботи на навчальний рік по всіх підрозділах  звертається  увага на таке:

1.  Пошук,   відбір   та   формування   педагогічних і технічних працівників 

2.  Вирішення  цілого  комплексу питань,  пов'я­заних зі збереженням життя та здоров'я, по­передженню травматизму та недопущення по­рушень техніки безпеки, пожежної безпеки.

3.  Дотримання в школі світлового, повітряно­го та теплового режиму. 

4.  Дотримання умов для розумового, фізичного і трудового навчання учнів.

Кількість класів, кабінетів, майстерні, спортивного залу, кабінету інформатики та обладнання до них у справному стані.

Для учнів 1-4  класів  організовано безкоштовне гаря­че харчування (більшість учнів займається в групі продовженого дня). Безкоштовно харчуються й 7 учнів з малозабезпечених сімей. Робота їдальні організована згідно з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та постійно пере­буває на контролі у дирекції школи.

 Планування роботи школи проходить по­годження   з   районною   санепідеміологічною службою: розкладу уроків, режиму роботи,  харчування. Високі вимоги ставляться перед  технічним персоналом щодо виконання в пов­ному обсязі своїх функціональних обов'язків. Це дає можливість підтримувати на хорошому рівні порядок та чистоту в школі.

У нашій школі навчаються діти з інших сіл. Для всіх організовано під­везення згідно з програмою «Шкільний авто­бус». У нас немає такого, щоб учні пішки до­биралися до школи або додому. Разом з тим дирекція школи сприяє, щоб повною мірою виконувалися правила техніки безпеки.              

Однією з важливих умов нормальної роботи школи разом з навчально-виховним процесом повинен бути відпочинок.

 Активний відпочинок орга­нізовуємо при проведенні ранків та вечорів до знаменних дат, ювілеїв. Навчальний рік за­кінчується організацією літнього оздоровлен­ня. Наші учні  оздоровлю­ються щороку на базі пришкільного оздоровчого табору, частина учнів відпо­чивають і в таборах нашої області та інших областей. Як для учнів, так і для вчителів щороку організовуються екскурсії в Меджибіж, Вінницю, Почаїв, Камянець – Подільський, Київ,   до печер сіл Кривче та Більче Золоте Тернопільської області.

Серед різноманітних форм роботи особливо хотілося б виділити творчі зустрічі з педагогічними та учнівськими колективами Зяньковецької ЗОШ          І-ІІІ ступенів нашого району та Митковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Летичівського району. Це дає змогу ознайомитись та поділитись досвідом роботи, стимулює до творчої праці.
Для слабозорих


ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ РОЗМІРУ
ТЕКСТУ НАТИСНІТЬ ОДНОЧАСНО КНОПКИ
"CTRL" ТА "+"
НА КЛАВІАТУРІ

Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Погода
Корисні посилання


Шкільні сайти

Деражнянська ЗОШ № 1 І-ІІІ ступенів
Деражнянський НВК, "ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, гімназія"
Деражнянський НВК, "ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, ліцей"
Богдановецький НВК
Божиковецький НВК
Вовковинецька ЗОШ І - ІІІ ступенів
Волоський НВК
Галузинецький НВК
Загінецький НВК
Згароцький НВК
Зяньковецький НВК І - ІІІ ступенів
Кальнянський НВК
Копачівський НВК
Коричинецький НВК
Лозівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
Мазниківський НВК
Макарівська ЗОШ І - ІІ ступенів
Маниківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
Нижнянського НВК
Новосілецький НВК
Радовецька ЗОШ І - ІІІ ступенів
Шпичинецький НВК
Явтухівський НВК


Copyright Яблунівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz